جدیدترین ماوس گیمینگ ریزر نوک تیز ترین عملکرد را ارائه می دهد

طبق گزارش The Verge، ماوس گیمینگ Viper 8K نمونه ای دوباره باریک شده از همین نمونه در سال ۲۰۱۹ است. این دو دستگاه تو اکثر بخش ها با یکدیگر شباهت دارند و حالا با همان ارج ۷۹ دلار می قابلیت استاندارد ی جدیدتر را خرید. در Viper 8K انفراد مهمی وجود دارد که آن را از دیگر رقبا متمایز می درنگ. این نبوغ متاخر به سرعت این دستگاه مربوط می شود.

نخست باید به این نکته ی مهم اشاره کرد که ریزر اعلام کرده است درون حال حاضر، حسگر Focus Plus 20000DPI کاربرد شده در اکثر ماوس های ۲۰۲۰ این مشارکت را با آخرین نسل از سوئیچ های نوری همراه کرده است که درک لمس کلیک بیشتری دارند؛ البته گفته می شود این انفراد های جدید هنگام استعمال از دستگاه متجاوز عاطفه نمی شوند.

خصیصه ای که Viper 8K را از دیگر ماوس های گیمینگ مصنوع شده متمایز می کند، نرخ پولینگ درخورتوجه آن است. در واقع، بی قراری اکنون هیچگاه ماوس دیگری در دنیای فناوری حیات ندارد که بتواند به چنین سرعتی برسد. حداکثر نرخ پولینگ Viper 8K به ۸۰۰۰ هرتز می رسد؛ درحالی که مدل آن تنها ۱۰۰۰ هرتز است.

درحقیقت، ارزش پولینگ نمونه دفعاتی است که تو هر دم به کامپیوتر شما جا قرارگیری ماوس روی صفحه نمایش معارفه داده می شود. هرچه این مقدار بیشتر باشد و زننده تر اطلاعات گفته شده به رایانه منتقل شود، تجربه کاربری شما با ماوس روان تر خواهد وجود. ماوس متاخر ریزر می تواند تو هر دم ۸۰۰۰ پینگ را به دستگاه شما نقل مکان کند؛ درحالی که زمان پاسخ آن ها را از یک میلی ثانیه به تنها یک هشتم میلی وقت کاهش می دهد. چنین قابلیتی تا اینکه به صورت تئوری نیز فوق العاده به دید می رسد.

دقیقا چرا کاربر باید چنین قیمت پولینگ چشمگیری داشته باشد؟ ریزر می گوید شما لزوما بوسیله سرعت این توان بهبود یافته را عاطفه نمی کنید و واقف تغییراتش نخواهید شد؛ زیرا ویژگی مذکور با زمانی به کوتاهی میلی ثانیه سروکار دارد؛ زمانی که مطمئنا انسان های معمولی نمی توانند آن را تشخیص دهند. بااین حال مقابل گفته ریزر، ارج پولینگ می تواند به Viper 8K تو پاسخ گویی بسیار کندرو برنده و حرکت فوق العاده روان تر کمک بطی ء. همین فقره باعث می شود گیمرها بتوانند بیشتر از همیشه به دقت و سرعت ماوس اطمینان کنند. افرادی که ورزش های سریعی مانند شوترهای ابتدا شخص بازی می کنند، به احتمال بیش خلال استعمال از Viper 8K می توانند تجربه بسیار بهتری از دیگر ماوس های موجود داشته باشند؛ حتی چنانچه وارد دلیل آن نشوند.

امکان پذیر است سخت افزار رایانه ی شما نیز بتواند یکی از عوامل تأثیر گذار روی نرخ پولینگ ماوس باشد. ریزر درخواست کرده است مطبوعاتی که سرود دارند ماوس جدید این مشارکت را آزمایش کنند، حداقل به پردازنده های Intel Core i5-8600K یا AMD Ryzen 5 3600، پردازنده گرافیکی Nvidia GTX 1080 خواه AMD Radeon RX 5700 خواه تا اینکه بهتر و مانیتوری با ارزش نوسازی حداقل ۱۴۴ هرتز دسترسی داشته باشند. البته خوشبختانه بخاطر استعمال به این ماوس به کامپیوتری بسیار پیشرفته نیازی ندارید و این مشخصات صرفا بخاطر به رخ کشیدن حداکثر قابلیت آن داخل نظر گرفته شده است.

کند افزار Synapse را که خود این شریک شدن توسعه داده است، می تواند امکان دهد قیمت پولینگ ماوس خود را بوسیله ۱۲۵، ۵۰۰، ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ یا ۴۰۰۰ هرتز برگرانید. از آنجاکه هدف اصلی Viper 8K عرضه روان ترین تجربه ی ممکن به کاربر است، چنانچه حداقل به سیستمی میان رده همراه با مانیتوری با ارج نوسازی درخورتوجه و رقیق افزار قدرتمند دسترسی داشته باشید، می توانید بهتر از امکانات این ماوس استفاده کنید.مقاله های مرتبط:مدل 2020 لپ تاپ ریزر بلید استلث 13 اینچ شناساندن شدریزر جدیدترین کیبوردهای گیمینگ خود را معرفی کردن کرد

هوی می رود سایر شرکت های رقیب همچنین ماوس های مشابهی تولید کنند که نرخ پولینگ درخورتوجهی دارند؛ تو نتیجه احتمالا بهتر است کمی بیشتر هواخواه بمانید تا فناوری های جدیدتری درون تاسیس ماوس های گیمینگ مشاهده کنید. باوجوداین، اگر به ماوس جدیدی نیاز دارید، Viper 8K می تواند یکی از نیکوترین گزینه های موجود در راسته فناوری باشد.

دیدگاه شما همراهان زومیت درباره ی سریع ترین ماوس گیمینگ چیست؟بیشتر بخوانید:سامسونگ تأیید کرد که در حال تولید نمایشگرهای رول شدنی و کشویی استآموزش نصب ویندوز ۱۰ روی رزبری پای ۴دانشمندان علوم کامپیوتر گل سرسبد پروتکل های رمزنگاری را بوسیله دست آوردندNothing؛ استارتاپ جدید هم بنیان گذار وان پلاس با چشم اندازی عجیباطلاعاتی مالی AMD از درآمد درخورتوجه این شرکت اطلاع می دهد